Bioenergoterapia w opolu

Masaż to obecnie popularna forma relaksacyjna. Masaż sam w sobie ma również olbrzymie znaczenie w terapii i w leczeniu. Dlatego takie ważne jest aby z uwagą wybrać gabinet masażu. W Opolu jest kilka wartych zainteresowania gabinetów ale szczególnym zainteresowaniem trzeba koniecznie obdarować gabinet masażu Biały Lotos, jaki specjalizuje się w takich zabiegach jak:

Oprócz tego gabinet specjalizuje się w masażu wschodnim.
Masaż orientalny – jest to dowolny rodzaj masażu oparty na teorii obiegu energii witalnej we wszechświecie, zatem i przepływającej przez człowieka. MASAŻ WSCHODNI – opiera się na złączenia akupresury (uciskanie wybranych punktów na ciele) z innymi technikami masażu. Masaże wykonywane są przez wyspecjalizowanego masażystę. Masaż jako technika leczenia był znany już od dawna. Narodził się razem z innymi technikami medycyny tradycyjnej. Podróżnicy, którzy odkrywali po Dalekim Wschodzie wielokrotnie pisali o wspaniałych efektach masaży wschodnich, które stosowano razem ze stawianiem baniek. Organizm to jedna całość. Fantastyczne działanie masaży jest nie do przecenienia. Warto skorzystać z zalet takiej formy relaksu czy terapii i rehabilitacji. Masowanie ciała daje możliwość energii równomiernie rozpływać się po ciele. Gabinet Biały Lotos ma w ofercie nie tylko masaże. Należy zapoznać się z ofertą dodatkową. Szczególnie w temacie naturoterapii. I tak : bioenergoterapia i kręgarstwo.
Czym zajmuje się kręgarz?
Kręgarz Opole
Kręgarstwo to terapia manualna – chiropraktyka zwyczajowo nazywana kręgarstwem, jest naturalną i nieinwazyjną metodą pomagania chorym z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa i układu ruchu. Istnieje wiele interesujących metod, które mają jednak wspólne cechy – polegają one na odblokowaniu zablokowań w obrębie kręgosłupa, a także przywróceniu prawidłowego ustawienia kręgów w celu zmniejszenia nierównomiernego nacisku na krążki międzykręgowe.
Zobacz również naszą ofertę bioenergoterapii : bioenergoterapia opole

Dodaj komentarz