Jaki hotel w Krakowie wybrać?

Hotel Wyspiański jest idealnie zlokalizowany, jeżeli pragniesz trafić z niego do wartych zobaczenia miejsc w Krakowie w niedługim czasie. Blisko położony jest Rynek Główny oraz dworzec kolejowy. Chwilkę dłużej zajmuje dojście do dzielnicy Żydowskiej, ale da się tam dostać na piechotę w zaledwie 20 minut. Ta dzielnica to jedno z lepszych miejsc na całonocną zabawę. Z przodu Hotel Wyspiański prezentuje się podobnie jak inne budynki z ciemnej epoki socjalizmu, ale w środku został ładnie odnowiony. Można tam się przekonać, że w pełni zasługuje na trzy gwiazdki.
W Krakowie Hotel WyspiańskiHotel Wyspiański Ma cztery kondygnacje a także ponad 230 pokoi połączonych z łazienkami. Wszystkie z nich są najwyższej jakości, oferują telewizor oraz telefon i wi-fi. W pokojach o najwyższym standardzie można znaleźć także kawę i herbatę, a także czajnik, który pozwala na ich przygotowanie. W hotelu nie ma barier architektonicznych, dlatego z łatwością mogą się po nim poruszać także osoby niepełnosprawne. Hotel jest wyposażony w windy, rampy oraz podjazdy dla wózków inwalidzkich, a pokoje są wystarczająco duże, aby dało się w nich łatwo manewrować wózkiem. Dostosowano również łazienki.
Co znajduje się w Hotelu Wyspiański? W hotelu, który znajduje się w niemal perfekcyjnym punkcie Krakowa, można znaleźć także zabawę i smaczne jedzenie. Mieści w sobie ekskluzywne kasyno oraz oddział banku (ten sam budynek), a w hotelu jest bar oraz restauracja z potrawami z całego świata (także z Polski). Hotel ma odpowiednią ilość miejsca, by dało się tu organizować także duże imprezy. Zapewniamy miejsce dla 130 osób i ogromny wybór alkoholi świata. W okresie letnim może się tu zmieścić znacznie więcej osób, gdyż otwieramy wtedy hotelowy ogródek. Nierzadko spotykają się w tym miejscu zarówno Krakowianie, jak i sami goście hotelowi. W hotelu nierzadko odbywają się konferencje, zdarza się, że o zasięgu międzynarodowym. Sprzyja temu zarówno dogodne umiejscowienie hotelowego ogródka, jak i profesjonalna obsługa, dostarczana przez hotel. Przy hotelu znajduje się strzeżony parking dla gości. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. To idealne miejsce także dla osób, które przybywają do Krakowa w celu zwiedzania zabytków..

Dodaj komentarz