Najlepsze centrum opieki nad matką i dzieckiem – ginekolodzy i pediatrzy

Dziś kobiety na ogół dowiadują się o ciąży to naturalnie dzięki ogólnodostępnym, tanim testom ciążowym. Ich ogromna czułość zezwala odkryć hormon HCG już w ciągu kilku dni od zapłodnienia. Początkowa reakcja na wieść o tym, iż pod sercem przyszłej rodzicielki rozwija się nowe życie bywa przeróżna. Bez względu od niej przed każdą kobietą staje niemniej jednak dylemat „komu powierzyć los swój i swojego nienarodzonego jeszcze maleństwa?”.

http://centrummama.pl/zakres-uslug/szkola-rodzenia

Rozwój ginekologii oraz położnictwa w Polsce
W dzisiejszych czasach w naszym państwie znajduje się coraz to więcej specjalistycznych ośrodków ginekologiczno-położniczych, w których przyszłe mamy są w stanie liczyć na fachową opiekę powiązaną z czasem ciąży i połogu.
W szerokim zakresie ich usług znajdują się między innymi:
•    badania diagnostyczne;
•    ochrona endokrynologiczno-ginekologiczna;
•    ochrona położnicza;
•    ocena prenatalna;
•    poradnia urologiczna;
•    poradnia neonatologiczna;
•    szkoła rodzenia.
Zdrowie młodej mamy jest najistotniejsze, w następstwie tego również kompleksowe, szczegółowe badania lekarskie na każdym etapie ciąży muszą być przeprowadzane przez znawców dysponujących nie tylko wysokiej klasy oprzyrządowaniem, lecz przede wszystkim też ekspercką wiedzą z zakresu położnictwa, ginekologii i endokrynologii.
Pomyślne rozwiązanie to dopiero zalążek macierzyństwa
Nowo narodzone maleństwo daje bezlik radości, jednak także o jego zdrowie trzeba dbać ze szczególnym zaangażowaniem. Już od pierwszych dni życia rodziciele mogą mieć wpływ na dalszy rozwój własnego dziecka, właśnie dlatego także zapewnienie mu fachowej opieki pediatrycznej to ich najważniejszy obowiązek.
Właściwe ośrodki pediatryczne
W ośrodkach leczniczych świadczących specjalne usługi z zakresu pediatrii dla dzieci komponowane są fenomenalne warunki lekarskie. Lekarze dbają nie wyłącznie o zdrowie własnych najmłodszych pacjentów, ale również o ich komfort i dobre samopoczucie, które ma prawo rzutować na rezultaty leczenia. Jednym z takich ośrodków jest krakowskie centrum ginekologii oraz pediatrii „MAMA”, w którym każdego dnia z usług ekspertów korzystają kobiety i rodziny z całej Polski.

Comments are closed