Z trenerem czy bez?

Do tej pory sformułowanie trener osobisty kojarzyło się głownie z wielkimi gwiazdami z Hollywood. Szczytem już bogactwa było posiadanie osobistego instruktora fitness, który dla nas, indywidualnie tworzył program ćwiczeń i do tego jeszcze nas odpowiednio motywował.  Na całe szczęście to, co kiedyś kojarzone było głownie z gwiazdami filmu przestaje byc takie nieosiągalne. otóż od jakiegoś czasu modne staje się wynajmowanie osobistego trenera przez tak zwanych zwykłych Kowalskich- nie gwiazdy tylko zwykłych ludzi, którzy chcą po prostu pracować nad sobą pod okiem profesjonalisty. Dlaczego lepiej mieć osobistego trenera?

Zastanówmy się przez chwilkę. Co jest lepsze: osoba skupiona na siłowni tylko na nas, wspierając nasw naszych wysiłkach na aerobacch czy tez osoba tylko z doskoku? Oczywiście, ze przewaga osobistego trenera nad trenerem dla wszystkich na siłowni jest wyraźna i zdecydowana.

Trener osobisty to rewelacyjna metoda dla leniwych lub tych nieco mnie zmotywowanych. Taki instruktor przecież będzie dbał o naszą motywację, nie pozwoli się nam rozleniwić.

Szukasz trenera osobistego zajrzyj : trener osobisty Warszawa

Dodaj komentarz